Datum objave: 5. lipnja 2025.

Susret gradonačelnika i najboljih učenika

Svake godine učitelji biraju učenike generacije odn. najbolje učenike osmih razreda – ove su godine odabrane dvije učenice iz najboljeg 8. a razreda: Petra Haraminčić i Ema Jagodić, na ponos njihovog razrednika Roberta Pocrnića.

Obje su u pratnji profesorice Štefice Matić bile na svečanom primanju kod gradonačelnika. Primanje se održalo danas u Vijećnici Pučkog otvorenog učilišta za najbolje učenike osnovnih i srednjih škola s područja Grada Velike Gorice u školskoj godini 2024./2025. 

Učenice generacije

Nakon ove svečanosti slijedila je još jedna: u Dvorani Gorica dodijeljena su priznanja učenicima koji su postigli zapažene rezultate na županijskim i državnim natjecanjima. Našu su školu predstavljali:

  • Noa Krajna iz 7. d razreda koji je postigao 1. mjesto na županijskoj razini Natjecanja iz geografije
  • Manuel Horvat iz 4. c razreda koji je postigao 2. mjesto na županijskom Natjecanju iz matematike
  • Kristijan Jerbić iz 6. c razreda koji je postigao je 2. mjesto u kategoriji Automatika na  67. Natjecanju mladih tehničara Zagrebačke županije i 2. mjesto u kategoriji Digitalne kompetencije 6 na županijskom Natjecanju iz informatike.

 Njima su u pratnji bili i mentori: Goranka Crnkoci, Snježana Smolković i Zvonimir Turina. Čestitamo!

Najbolji učenici

Pročitajte još

Skip to content