državna
Kemija | |
Laura Črnjak, 8. d
|
10.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
19.
|
Fizika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
25.
|
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1. i 8.
|
Fizika – eksperimentalni radovi | |
Jakov Blažina i Marko Bobić, 8.d
|
9.
|
županijska
Tenis | |
Matej Krajačić, 7. b
|
8.
|
Šimun Haraminčić, 5. a
|
15.
|
Sigurno u prometu 6. | |
Sara Markelić, 5. c
|
9.
|
Marta Zagorac, 5. d
|
11.
|
Nikola Belošević, 5. b
|
6.
|
Ivan Gašparac, 5. b | 12. |
Geografija | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
16.
|
Hrvatski jezik | |
Laura Črnjak, 8. d
|
6.
|
Ivan Šaban, 8. b
|
5. |
Matej Abramović, 8. a | 8. |
Ivan Kurtić, 8. a | |
Petar Landeka, 8. a | |
Ivan Grahovac, 8. b | |
Ivan Kalisar, 8. b | |
Dominik Šprihta, 7. a | |
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Ivan Filipović, 7. b
|
|
Josip Galjuf, 7. b
|
Laura Črnjak, 8. d
|
5.
|
Dominik Šprihta, 7. a
|
14.
|
Kemija | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
4.
|
Gita Košir, 8. d
|
7.
|
Marta Huzjak, 8. d | 10. |
Petar Jelić, 8. c | 15. |
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1.,1.
|
Marko Đuretić, 6. b
|
3.
|
Kristijan Jerbić, 5. c
|
4.
|
Fizika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Petar Grubić, 8. a
|
15.
|
Petar Jelić, 8. c
|
22.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
2.
|
Njemački jezik | |
Petra Juričević, 8. d
|
1.
|
Jakov Čuić, 8. d
|
2.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
2.
|
Engleski jezik | |
Kiara Lovrek, 8. d
|
6.
|
Badminton 3.
|
|
Ivan Kalisar, 8. b
|
|
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Vito Petranović, 7. a
|
|
Andi Pandžić, 6. a
|
Badminton 6.
|
|
Ema Jagodić, 7. a
|
|
Jana Jurkić, 7. a
|
|
Franka Bendeković, 7. a
|
|
Anea Kanzler, 7. a
|
« Srpanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Učenici viših razreda I. i II. turnusa tog će dana svi zajedno imati nastavu ujutro i nakon nastave priredbu od 10:45 do 11:45. Učenici svih nižih razreda imaju nastavu popodne, a na priredbu koja će se održati od 15:15 do 16 sati pozivamo i roditelje da nam se pridruže. ►
Nastava je prva tri sata školska sata:
1. 7,45 – 8,30, 15 min. odmor (redari 5. i 6. razreda idu po hranu u blagovaonicu i učenici jedu u učionicama.)
2. 8,45 – 9,30, 15 min. odmor (redari 7. i 8. razreda idu po hranu u blagovaonu i jedu u učionicama.)
3. 9,45 – 10,30
Priredba u 10,45 – 11,45
Nastava je prema redovnom rasporedu sati (prva tri sata), a bez 7. i 0. sata.
Učenici su za vrijeme nastave u učionicama po napisanom rasporedu smještaja u učionice, učitelji dolaze u te učionice.
Krajem 3. sata učenici iz učionica 5, 9, 10 i 11 nose stolice u hol škole.
Učitelji koji nemaju nastavu dežuraju.
Odvoz svih učenika putnika je u 12 sati.
Nastava je prva tri sata školska sata.
Učenici putnici čekaju na stanicama u 12,15 sati (Rakarje, Kobilić, Bapče).
1. 12,30 –13,15 + 15 min. odmor (redari idu po hranu u blagovaonicu i učenici jedu u učionicama)
2. 13,30 – 14,15 + 5 min. odmor
3. 14,20 – 15,05
Priredba u 15,15 – 16,00
Odvoz učenika putnika je u 16,15 sati.