30 1 2 3 4 5 6

Natjecanja
Županijsko Natjecanje u košarci
Autor: Robert Pocrnić, 6. 5. 2015.

Košarkaši naše škole nastavljaju sa lijepim sportskim postignućima. Dječaci su danas u konkurenciji učenika 5. i 6. razreda osvojili 2. mjesto i srebrnu medalju na Natjecanju u košarci Zagrebačke županije održanom danas u Samoboru!

U prvoj su utakmici s lakoćom pobijedili OŠ Samobor, da bi u finalu bili poraženi od OŠ Ljube Babića iz Jasterbarskog. ►

Nakon zlatne medalje djevojčica jesenas na gradskom natjecanju i zlatne medalje dječaka 5. i 6.razreda na nedavno održanom gradskom natjecanju, ovo je treći veliki uspjeh naše škole u košarci ove školske godine.

Članovi ekipe koja je osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju na županijskom natjecanju u Samoboru: