državna
Kemija | |
Laura Črnjak, 8. d
|
10.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
19.
|
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1. i 8.
|
županijska
Sigurno u prometu 6. | |
Sara Markelić, 5.
|
9.
|
Marta Zagorac, 5
|
11.
|
Nikola Belošević, 5.
|
6.
|
MIvan Gašparac, 5. | 12. |
Geografija | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
16.
|
Hrvatski jezik | |
Laura Črnjak, 8. d
|
6.
|
Ivan Šaban, 8. b
|
5. |
Matej Abramović, 8. a | 8. |
Ivan Kurtić, 8. a | |
Petar Landeka, 8. a | |
Ivan Grahovac, 8. b | |
Ivan Kalisar, 8. b | |
Dominik Šprihta, 7. a | |
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Ivan Filipović, 7. b
|
|
Josip Galjuf, 7. b
|
Laura Črnjak, 8. d
|
5.
|
Dominik Šprihta, 7. a
|
14.
|
Kemija | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
4.
|
Gita Košir, 8. d
|
7.
|
Marta Huzjak, 8. d | 10. |
Petar Jelić, 8. c | 15. |
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1.,1.
|
Marko Đuretić, 6. b
|
3.
|
Kristijan Jerbić, 5. c
|
4.
|
Fizika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Petar Grubić, 8. a
|
15.
|
Petar Jelić, 8. c
|
22.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
2.
|
Njemački jezik | |
Petra Juričević, 8. d
|
1.
|
Jakov Čuić, 8. d
|
2.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
2.
|
Engleski jezik | |
Kiara Lovrek, 8. d
|
6.
|
Badminton 3.
|
|
Ivan Kalisar, 8. b
|
|
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Vito Petranović, 7. a
|
|
Andi Pandžić, 6. a
|
Badminton 6.
|
|
Ema Jagodić, 7. a
|
|
Jana Jurkić, 7. a
|
|
Franka Bendeković, 7. a
|
|
Anea Kanzler, 7. a
|
« Siječanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Čudnovate zgode šegrta Hlapića, ilustrirao Ivica Antolčić
III. razred (odabrani popis) |
|||
1.
|
Basne (izbor: Ezop, La Fontaine, Krklec…)
|
23
|
|
2.
|
Brlić-Mažuranić, Ivana
|
25
|
|
3.
|
24
|
||
4.
|
Iveljić, Nada
|
Šestinski kišobran
|
25
|
5.
|
Joyce, William
|
Fantastične leteće knjige g. Morrisa Lessmorea
|
25
|
6.
|
Lovrak, Mato
|
26
|
|
7.
|
Nazor, Vladimir
|
20
|
|
8.
|
White, Elwyn Brooks
|
Šarlotina mreža
|
16
|
III. razred (izborna lektira) |
|||
1.
|
Barrie, James M.
|
Petar Pan
|
8
|
2.
|
Baum, Frank Lyman
|
2
|
|
3.
|
Femenić, Stanislav
|
Ludi kamen
|
1
|
4.
|
Horkić, Dragutin
|
Čađave zgode
|
1
|
5.
|
Horvatić, Dubravko
|
Grički top
|
21
|
6.
|
Iveljić, Nada
|
Čuvarice novih krovova
|
1
|
7.
|
Kolar, Slavko
|
21
|
|
8.
|
Lofting, Hugh
|
24
|
|
9.
|
Paljetak, Luko
|
Miševi i mačke naglavačke
|
20
|
10.
|
Pilić, Sanja
|
E, baš mi nije žao
|
0
|
Hoću i ja
|
2
|
||
13
|
|||
11.
|
Polak, Sanja
|
Dnevnik Pauline P.
|
23
|
Drugi dnevnik Pauline P.
|
6
|
||
12.
|
Preussler, Otfried
|
Mala vještica
|
1
|
Mali vodenjak
|
1
|
||
13.
|
Prosenjak, Božidar
|
Sijač sreće
|
21
|
14.
|
Rodari, Gianni
|
Čipolino
|
1
|
Putovanje Plave strijele
|
2
|
III. razred
|
|||
1.
|
M. Blažeković
|
||
2. | D. Vunak | Mali vlak | |
3.
|
Lj. Heidler
|
||
4.
|
B. Dovniković, A. Marks
|
||
5.
|
M. Blažeković
|
||
6.
|
M. Relja
|
Vlak u snijegu
|
|
7.
|
V. Fleming
|
Čarobnjak iz Oza
|
|
8.
|
A. Adamson, V. Jenson
|
Schrek
|
|
9.
|
R. Minkoff
|
Velika pustolovina Stuarta Maloga
|
|
10.
|
Z. Grgić, A. Zaninović, B. Kolar
|
Izbor filmova o Profesoru Baltazaru
|