državna
Kemija | |
Laura Črnjak, 8. d
|
10.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
19.
|
Fizika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
25.
|
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1. i 8.
|
Fizika – eksperimentalni radovi | |
Jakov Blažina i Marko Bobić, 8.d
|
9.
|
županijska
Tenis | |
Matej Krajačić, 7. b
|
8.
|
Šimun Haraminčić, 5. a
|
15.
|
Sigurno u prometu 6. | |
Sara Markelić, 5. c
|
9.
|
Marta Zagorac, 5. d
|
11.
|
Nikola Belošević, 5. b
|
6.
|
Ivan Gašparac, 5. b | 12. |
Geografija | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
16.
|
Hrvatski jezik | |
Laura Črnjak, 8. d
|
6.
|
Ivan Šaban, 8. b
|
5. |
Matej Abramović, 8. a | 8. |
Ivan Kurtić, 8. a | |
Petar Landeka, 8. a | |
Ivan Grahovac, 8. b | |
Ivan Kalisar, 8. b | |
Dominik Šprihta, 7. a | |
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Ivan Filipović, 7. b
|
|
Josip Galjuf, 7. b
|
Laura Črnjak, 8. d
|
5.
|
Dominik Šprihta, 7. a
|
14.
|
Kemija | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
4.
|
Gita Košir, 8. d
|
7.
|
Marta Huzjak, 8. d | 10. |
Petar Jelić, 8. c | 15. |
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1.,1.
|
Marko Đuretić, 6. b
|
3.
|
Kristijan Jerbić, 5. c
|
4.
|
Fizika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Petar Grubić, 8. a
|
15.
|
Petar Jelić, 8. c
|
22.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
2.
|
Njemački jezik | |
Petra Juričević, 8. d
|
1.
|
Jakov Čuić, 8. d
|
2.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
2.
|
Engleski jezik | |
Kiara Lovrek, 8. d
|
6.
|
Badminton 3.
|
|
Ivan Kalisar, 8. b
|
|
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Vito Petranović, 7. a
|
|
Andi Pandžić, 6. a
|
Badminton 6.
|
|
Ema Jagodić, 7. a
|
|
Jana Jurkić, 7. a
|
|
Franka Bendeković, 7. a
|
|
Anea Kanzler, 7. a
|
« Srpanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Družba Pere Kvržice, ilustrirala Danica Rusjan
IV. razred (odabrani popis) |
|||
1.
|
Balog, Zvonimir
|
Nevidljiva Iva
|
20
|
2.
|
Gardaš, Anto
|
Duh u močvari
|
25
|
3.
|
Hitrec, Hrvoje
|
Eko Eko
|
24
|
4.
|
Horvatić, Dubravko
|
Grički top
|
15
|
5.
|
Lindgren, Astrid
|
Pipi Duga Čarapa
|
25
|
6.
|
Lovrak, Mato
|
26
|
|
7.
|
Pulić, Nikola
|
Ključić oko vrata
|
21
|
IV. razred |
|||
1.
|
Balog, Zvonimir
|
Ja magarac
|
16
|
Pusa od Krampusa
|
1
|
||
Zmajevi i vukodlaci
|
1
|
||
2.
|
Bekeffi, Istvan
|
Pas zvan gospodin Bozzi
|
2
|
3.
|
Brlić-Mažuranić, Ivana
|
25
|
|
33
|
|||
4.
|
Čečuk, Čunčić-Bandov…
|
Igrokazi
|
5
|
5.
|
Gardaš, Anto
|
Bakreni Petar
|
18
|
2
|
|||
Izum profesora Leopolda
|
1
|
||
Ljubičasti planet
|
1
|
||
5
|
|||
6.
|
Gluščević, Maja
|
Bijeg u košari
|
1
|
Klopka za medvjedića
|
1
|
||
7.
|
Kaestner, Erich
|
Emil i detektivi
|
20
|
Blizanke
|
2
|
||
Leteći razred
|
1
|
||
Tonček i Točkica
|
1
|
||
8.
|
Kern, Ludwik Jerzy
|
Ferdinand Veličanstveni
|
1
|
9.
|
Kipling, Rudyard
|
23
|
|
10.
|
Kolarić-Kišur, Zlata
|
Moja zlatna dolina
|
0
|
11.
|
Kovačević, Hrvoje
|
Tajna graditelja straha
|
2
|
Tajna mačje šape
|
1
|
||
Tajna Ribljeg Oka
|
1
|
||
Tajna Stubičkih Toplica
|
10
|
||
Tajna Tužnog psa
|
1
|
||
Tajna zlatnog zuba
|
1
|
||
12.
|
Lindgren, Astrid
|
Razmo u skitnji
|
1
|
Ronja razbojnička kći
|
1
|
||
13.
|
Lovrenčić, Sanja
|
0
|
|
14.
|
Marušić, Matko
|
Snijeg u Splitu
|
11
|
15.
|
Mihalić, Slavko
|
Petrica Kerempuh
|
14
|
16.
|
Mihoković-Kumrić, Nada
|
Tko vjeruje u rode još
|
3
|
17.
|
Pongrašić, Zoran
|
2
|
|
18.
|
Salten, Felix
|
Bambi
|
9
|
19.
|
Spyri, Johanna
|
20
|
|
20.
|
Šesto, Silvija
|
5
|
|
Bum Tomica 2
|
5
|
||
21.
|
Truhelka, Jagoda
|
Zlatni danci
|
14
|
22.
|
Van de Velde, Anton
|
Neobični doživljaji ptića Sovića
|
1
|