državna
Kemija | |
Laura Črnjak, 8. d
|
10.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
19.
|
Fizika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
25.
|
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1. i 8.
|
Fizika – eksperimentalni radovi | |
Jakov Blažina i Marko Bobić, 8.d
|
9.
|
županijska
Tenis | |
Matej Krajačić, 7. b
|
8.
|
Šimun Haraminčić, 5. a
|
15.
|
Sigurno u prometu 6. | |
Sara Markelić, 5. c
|
9.
|
Marta Zagorac, 5. d
|
11.
|
Nikola Belošević, 5. b
|
6.
|
Ivan Gašparac, 5. b | 12. |
Geografija | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
16.
|
Hrvatski jezik | |
Laura Črnjak, 8. d
|
6.
|
Ivan Šaban, 8. b
|
5. |
Matej Abramović, 8. a | 8. |
Ivan Kurtić, 8. a | |
Petar Landeka, 8. a | |
Ivan Grahovac, 8. b | |
Ivan Kalisar, 8. b | |
Dominik Šprihta, 7. a | |
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Ivan Filipović, 7. b
|
|
Josip Galjuf, 7. b
|
Laura Črnjak, 8. d
|
5.
|
Dominik Šprihta, 7. a
|
14.
|
Kemija | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
4.
|
Gita Košir, 8. d
|
7.
|
Marta Huzjak, 8. d | 10. |
Petar Jelić, 8. c | 15. |
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1.,1.
|
Marko Đuretić, 6. b
|
3.
|
Kristijan Jerbić, 5. c
|
4.
|
Fizika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Petar Grubić, 8. a
|
15.
|
Petar Jelić, 8. c
|
22.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
2.
|
Njemački jezik | |
Petra Juričević, 8. d
|
1.
|
Jakov Čuić, 8. d
|
2.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
2.
|
Engleski jezik | |
Kiara Lovrek, 8. d
|
6.
|
Badminton 3.
|
|
Ivan Kalisar, 8. b
|
|
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Vito Petranović, 7. a
|
|
Andi Pandžić, 6. a
|
Badminton 6.
|
|
Ema Jagodić, 7. a
|
|
Jana Jurkić, 7. a
|
|
Franka Bendeković, 7. a
|
|
Anea Kanzler, 7. a
|
« Srpanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Vijeće učenika OŠ Jurja Habdelića
školska godina 2012./2013.
razred |
predstavnik |
zamjenik |
1.a |
Iva Kluk |
Leda Krvavica |
1.b |
Martin Takač |
Lara Lukačić |
1.c |
Jelena Blagaić |
Ivan Rodić |
2.a |
Luka Brlek |
Lucija Žirović |
2.b |
Dora Šimašek |
Tea Janković |
2.c |
Leonardo Ilijevski Gallorini |
Patrik Povoljnjak |
3.a |
Lovro Nidogon |
Rebecca Frangen |
3.b |
Danijel Ciberlin Ivanić |
Barbara Tarandek |
3.c |
Bono Šerić |
Anja Klarić |
4.a |
Matija Halilić |
Ivan Kordić |
4.b |
Fran Dumančić |
Lara Dražetić |
4.c |
Silvio Šipušić |
Magdalena Janković-Miloš |
5.a |
Marko Busija |
David Brlek |
5.b |
Matej Mikulin |
Stjepan Cavrić |
5.c |
Mia Smolčić |
Ivona Krusha |
5.d |
Marijan Tomić |
Ian Kraljević |
6.a |
Dorotea Mihalinčić |
Agata Režek |
6.b |
Marija Gršetić |
Ana Matković |
6.c |
Ema Tomašić Beuc |
Antun Čunčić |
6.d |
Ante Gabelica |
Korina Sočković |
7.a |
Maja Kordić |
Dora Antolčić |
7.b |
Jana Faber |
Lea Brnić |
7.c |
Lucija Žnidarec |
Josiš Štirinić |
7.d |
Marta Abramović |
Dorotea Kornet |
7.e |
Ivo Grđan |
Marta Rak |
8.a |
Jakov Štracak |
Iva Arambašić |
8.b |
Marin Križanac |
Antun Dalić |
8.c |
Marta Huđber |
Helena Rak |
8.d |
Korina Kovačević |
Leopold Božić |
8.e |
Marko Gracin |
Dorotea Pisačić |
1.VB |
Danny Škojc |
Matej Kovačić |
2.VB |
Marko Hrenić |
Lea Pleško |
3.VB |
Iva Kovačić |
Vilim Ćirković |
4.VB |
Ivana Bačurin |
Josipa Mikulin |
1. i 4. Š |
Leonarda Bratušek |
Franka Lučan |
2. i 3. Š |
Pavel Kušević |
Domagoj Lučan |
Predsjednik Vijeća učenika je Jakov Štracak iz 8.a, a njegov je zamjenik Marko Gracin iz 8.e razreda.
Naši predstavnici u Dječjem gradskom vijeću Grada Velike Gorice su Rebecca Frangen iz 3.a i Vid Ujaković iz 7.b razreda.